Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tersiyer Kirici
Yazar Mesaj
kombici Çevrimiçi
Posting Freak
*****

Mesajlar: 1,497
Üyelik Tarihi: 05-01-2015
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
2 Mesajına, 2 Teşekkür edildi.

Seviye: 33
Yaşam Puanı: 800 / 800
Yetenek Puanı: 499 / 6,365
Deneyim: 1 / 100
Mesaj: #1
Tersiyer Kirici
Ufak boyutlarda malzeme üretimi sağlamak amacıyla kullanılan ve ülkemizde kum makinesi olarak da isimlendirilen kırıcılara Tersiyer Kırıcı denmektedir. Tersiyer kırıcılar, primer ve sekonder kırıcılardan daha sonra kullanılan ve 0,5 mm boyutunda malzemeler üreten bir kırıcıdır. Özellikle sektörde ufak boyutlarda malzemelere ihtiyaç duyulması tersiyer kırıcıların önemini daha da artırmıştır. Tersiyer kırıcılar, farklı özelliklerde ve kapasitelerde üretilerek piyasaya sunulmaktadır. Ülkemizde birçok üretici firma tarafından tersiyer kırıcıların ve diğer kırıcı çeşitlerinin imalatı yapılmaktadır. Her malzemenin cinsi, yapısı ve boyutu farklı olduğundan kırma işlemlerinde en uygun kırıcı tercihi yapılmalıdır. Böylece her türlü malzeme kırma işleminden rahatlıkla geçebilir ve üretim sağlanabilir.
Tersiyer kırıcılar, sabit kırma tesisleri için uygun özelliklerde üretilirken mobil kırma tesislerine özgü olarak da imal edilmektedir. Sabit kırma tesisleri için piyasada yaygın olarak bilinenTersiyer Kırıcı çeşitleri, 65lik, 100lük, 130luk ve 150lik kırıcılardır. Bu kırıcılar saatte 100 tondan 350 tona kadar malzeme kırma işlemi yapabilmektedir. Her firma sermaye gücüne ve hedeflediği üretim miktarına bağlı olarak tersiyer kırıcı almakta ve çalışmalarında kullanmaktadır. Firmamız, üretimini yaptığı tersiyer kırıcıların yeterli gelmediği durumlarda firmalara özel olarak imalatlarda yapmaktadır. Mobil tersiyer kırıcı üretimlerimiz ise 50lik, 75lik, 100lük ve 130luk olarak yapılmaktadır. Saatte 50 tondan 300 tona kadar malzeme üretimi yapabilen mobil tersiyer kırıcılarda özel imalatlarla yapılmaktadır. Tüm kırıcılarımız, en zorlu çalışma koşullarında ve mevsimsel şartlarda bile performansından ödün vermeksizin çalışmaktadır. Çalışmalarınızın asla aksamayacağı tersiyer kırıcılarımız, firmamız güvencesi altındadır. Kırıcılarımızda yaşanacak olan olası bir problem karşısında firmamız teknik ekibiyle birlikte çok kısa sürede destek sağlayarak sorunları çözümlemektedir.
Tüm üretimlerimizde olduğu gibi tersiyer kirici imalatlarımızda da Avrupa Birliği Standartları uygulanmaktadır. Uluslar arası standartları uygulayan firmamızın üretimleri yurtdışından da büyük ilgi görmekte ve firmamız çok sayıda ülkeye tersiyer kırıcı ihracatı yapmaktadır. Firmamız tersiyer kırıcı üretim aşamasında insan sağlığına veya doğaya zarar verebilecek hiçbir maddeyi ve malzemeyi kullanmamaktadır. Tüm üretimlerimizde performans ve dayanıklılığa büyük önem verilmektedir. Tersiyer kırıcılarımız yıllarca sorunsuz olarak yüksek performans ile çalışmaktadır. Tüm satışlarımız garantili yapılmakta ve satış sonrası hizmet görememe gibi bir durum yaşanmamaktadır. Firmamızdan, tersiyer kırıcı satın almak, fiyatlarını öğrenmek ve sorularınızı sormak için firmamıza iletişim numaralarımızdan ya da yerinde ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Çalışmalarınızda yüksek verim elde etmek için en kaliteli tesislere ve elemanlarına ihtiyaç duyulduğunu asla unutmayınız!

iç mimar
makam odası
15-05-2016 18:19
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS