Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefon Dinleme Programı - Telefon Dinleme Yazılımı
Yazar Mesaj
b.a.f. Çevrimdışı
Posting Freak
*****

Mesajlar: 968
Üyelik Tarihi: 17-12-2014
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 27
Yaşam Puanı: 658 / 665
Yetenek Puanı: 322 / 5,222
Deneyim: 62 / 100
Mesaj: #1
Telefon Dinleme Programı - Telefon Dinleme Yazılımı
Günümüz de telefon dinlemeleri çok kolay bir hal almaya başlamıştır. Buna örnek olarak en basit bir telefon dinleme uygulamasını gösterebiliriz. İnsanlar telefon indirme programı adı altında bir program kullanarak dinlemek istediği kişinin telefonlarını rahatça dinleyebilecek duruma geldi. Bununla birlikte kullandıkları bazı teknolojik cihazlar ile de bu durum çok basit bir şekil almaya başladı. Bu sayede insanların telefonları çok kolay bir şekilde dinleniyor ve istenilen bilgiler de kolayca elde ediliyor. Genellikle çok önemli kişilerin veya kurumların telefonları araya casus telefon sokarak dinleniyor ve böylelikle birçok gizli bilgiye ulaşılmış olunduğu herkes tarafından biliniyor.

Kişiler öncelikle telefonunu dinleyeceği kişi veya kurumları belirleyip daha sonra da bu kişi ve kurumların ya da firmaların özel sırlarını ve kişisel bilgilerini eline geçiriyor. Bu dinleme olaylarına maruz kalanlar genellikle devleti yöneten kişiler oluyor. Bu kişiler telefon dinleme yazılımı kullanılarak rahat ve çok kolay bir şekilde dinleniyor. Telefon dinleyen kişiler ise genellikle ve özellikle de devlet sırlarını öğrenmek ve bu sırları ortaya çıkarmak için bu dinlemeleri ve casuslukları yapan kişiler olarak göze çarpıyor.

Telefon dinleme cihazları ile de bu durumu çok kolay ve rahat bir şekilde hatta oturarak ve çok güvenli bir şekilde yapıyorlar. Gün geçtikçe bu olaylar da artma ve dinlenen kişi sayısında da büyük bir artış görülmekte. Artık sadece devlet adamları, sanatçılar veya ünlü kişiler değil herkes dinleniyor. İnsanlar da güven duygusunun gitgide azaldığı şu günlerde, artık eşler de birbiri konusunda bazı şüphelere düşmeye başladılar. İşte bu konuda devreye giren telefon dinleme cihazları sayesinde birçok sıkıntıdan kurtulmanın da mümkün hale gelebileceği de gözler önüne serilmektedir. İnsanın içinin rahat etmesi açısından son derece önemli olan bu cihazlar, artık mobil uygulamalar sayesinde de büyük bir gelişim içerisine girmiştir.

Sizlere bu konuda arama takibi, sms ve mms görme, e-mail takibi, yer tespiti, internet kullanım takibi, adres defteri takibi, ortam dinleme, analiz raporlama gibi özellikleri olan telefon dinleme programına ulaşabileceğiniz bir adres tavsiye edeceğim.

Site adresi : http://www.telefondinlemecihazlari.net
16-01-2015 15:34
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS