Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sima Piskolog
Yazar Mesaj
seo1234seo Çevrimiçi
Posting Freak
*****

Mesajlar: 2,664
Üyelik Tarihi: 14-05-2015
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 41
Yaşam Puanı: 1,004 / 1,004
Yetenek Puanı: 888 / 6,959
Deneyim: 19 / 100
Mesaj: #1
Sima Piskolog
[Resim: mEGEb1.png]


Sima Psikolojik Danışmanlık, 2012 yılında kuruldu.Huzurlu ortamı, uzmanların danışan odaklı çalışmaları ile kısa sürede tercih edilen, aranılan ve takdir edilen bir danışmanlık merkezi olan Sima Psikolojik Danışmanlık Merkezi, lokasyon olarak Akmerkez'e yakın olup ulaşım Beşiktaş'tan tek otobüsle sağlanmaktadır.

İletişim:

0212-284-97-20

http://www.simapsikoloji.com

Uzman Kadromuz,

SİBEL DENİZ TOLEDO

Uzman Psikolog

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2002 yılında mezun olmuştur. Ticaret Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisansı yapmıştır. 2 yıl Gestalt Terapisi eğitimi almıştır. İstanbul Psikodrama Enstitüsü’nde Psikodrama Eğitimi almaktadır. Bu eğitim kapsamında Bireysel Psikodrama eğitimini tamamlamıştır.
Yetişkinlerle çalışmaktadır. 3 yıl boyunca özel bir huzurevinde yaşlılar ve aileleri ile çalışmıştır. Ailelere yaşlı ebeveyn ile yaşam konusunda Psikolojik destek vermektedir.
Doğum Psikologluğu ve Doğum Koçluğu diğer adıyla Doulalık özel ilgi ve çalışma alanıdır. İstanbul Doğum Akademisi’nde Doğuma Hazırlık Eğitimcisi, Doula ve Doğum terapisi olmak üzere 9 ay süren eğitimi tamamlamıştır. Yanısıra Sherry Gilbert’ten HypnoBirthing eğitimi almaya hak kazanıp HypnoBirthing Uygulayıcısı olmuştur.

Dinlemeyi, anlamayı, destek olmayı seven ve insanları olduğu gibi kabul eden, kendini işine adamış bir psikologdur. Kurucusu olduğu SiMa Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde danışanlarını görmektedir. Danışanlarıyla temelde Bireysel Psikodrama
ve BDT (Bilişsel Davranışçı Terapi) ile çalışmaktadır.

ÇALIŞTIĞI ALANLAR
PANİK ATAK
İLİŞKİ SORUNLARI
DEPRESYON
KAYGI BOZUKLUĞU
AİLE PROBLEMLERİ
HAMİLELİK VE DOĞUM
PİSKOLOJİK DANIŞMALIK

MAHİR EFE FALAY

Uzman Psikolog

Hacettepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden 2006 yılnda mezun olmuştur. İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji bölümünde yüksek lisans yapmıştır.
Mezuniyetinin ardından başlıcaları Aile Danışmanlığı, Cinsel Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Hipnoz ve Hipnoterapi ile Obezite ve Kilo Kontrolü olmak üzere çok sayıda eğitim almış ve yaklaşık 4 yıldır danışanlarla görüşmeye başlamıştır.

İ.B.B. Engelliler Müdürlüğünde 6.5 yıl çalıştıktan sonra Şubat 2014′te SiMa Psikolojik Danışmanlık Merkezinin kuruculuğunu yapmış ve kendi yerinde danışanlarla görüşmeye devam etmektedir.

Bilişsel Davranışçı Terapi, Erteleme Hastalığı ve Sosyal Fobi, Cinsel İşlev Bozuklukları, Motivasyon Koçluğu, Şema Terapi, Obezite ve Yeme Bozuklukları, Psikolojik Danışmanlık, MS Danışmanlığı, Hipnoz ve Hipnoterapi çalışma alanları içersindedir.

ÇALIŞTIĞI ALANLAR
SOSYAL FOBİ
MOTİVASYON PROBLEMLERİ
ÖFKE KONTROLÜ
ERTELEME HASTALIĞI
ANKSİYETE BOZUKLUKLARI
DEPRESYON
İLİŞKİ SORUNLARI
OBEZİTE VE YEME BOZUKLUKLARI


http://www.simapsikoloji.com/
19-08-2016 23:42
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS