Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saç Ekiminde Doğallık Fehmi Armani
Yazar Mesaj
photoman Çevrimdışı
Member
***

Mesajlar: 120
Üyelik Tarihi: 31-03-2015
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 9
Yaşam Puanı: 31 / 224
Yetenek Puanı: 40 / 1,568
Deneyim: 96 / 100
Mesaj: #1
Saç Ekiminde Doğallık Fehmi Armani
[Resim: Nq5Y1P.jpg]

Kalıcı saçların yoğun oldukları kısımdan alınarak seyrek saçlı bölgeye transferine saç ekim denir. Saç ekim sonrası saçlar önce dökülürler ,tekrar çıktıklarında hastanın artık dökülmeyen ve düzenli büyüyen doğal saçları vardır. Saç ekimi; tek tek saç kökleri toplanıp transfer edildiği FUE saç ekim yöntemiyle veya saç köklerinin karpuz dilimi tarzında bir hamlede alındığı klasik yöntemle folikülerünittrasferi (FUT) şeklinde yapılabilir.

Saç ekimi nde foliküler ünite tanımlaması günümüz modern fue saç ekimi yönteminin temelini oluşturmaktadır. Bu nedenle oldukça iyi anlaşılmalıdır. Saçlı derideki saç telleri gruplar halinde, kümeler oluşturmakta, bu saç kümelerinin her birine çeşitli deri ekleri eşlik etmektedir. Doğal görünümün sağlanması saç tellerinin foliküler üniteler şeklinde ekilmesi ile mümkün olacaktır.
Saç nakli uygulaması uzun süren uygulamalar değildir. Saç Ekimi işleminin karar ve görüşme sürecinde biraz vakit kaybı her hastada yaşanır ve ayrıntılı biçimde işlem değerlendirilmeye alınır. Saç ekimi işlemi günde 4-6 saat arasında gerçekleştirilebilmektedir. Bu zaman içerisinde ekilen greft miktarına ve işlem durumuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Genel olarak kel olan alana göre değişiklik gösterir ancak saç ekim uygulaması çok zahmetli ve uzun süren bir işlem değildir.
Ankara Saç ekimi Fue yöntemiyle gerçekleşen saç ekimi uygulamaları pratik, kolay ve acısız bir biçimde gerçekleştirilebilmektedir. Saç ekimi yaptırmak isteyen kişi ameliyatın 1 hafta öncesinden kendisini işleme hazır tutmalıdır. Saç ekimi işlemine hazırlanırken kan sulandırıcı maddeler kullanılmamalıdır. Sigara kullanan kişilerde saç ekim uygulaması sonrasında her zaman istenilen neticeler olmayabilir. Çünkü sigara vücutta dolaşım bozukluğuna neden olabilmektedir ve saçın oksijensiz kalmasına neden olmaktadır. Bu süreç içerisinde saç boyatılmama ve alkol kullanılmamalıdır. Uygulama öncesinde saçlarda jöle veya sprey gibi maddeler bulunmamalıdır. Saç ekimi işlemi öncesinde saçlar olabildiğinde temiz olmalıdır.

Başarılı bir saç ekiminin hazır bir reçetesi olmadığı tecrübelere dayanarak söylenilebilir. Saç ekiminin başarısı operasyonu gerçekleştiren hekimin uzmanlığına ve deneyimine, kullanılan teknik malzemenin seçimine ve iyi organize edilmiş bir ekip çalışmasına bağlıdır. Kapsamlı bir bilimsel denemeden geçmemiş bazı yeni teknik ve uygulamaların dezavantajları olabiliyor.Bu nedenle hastalarımıza sadece denenmiş ve en iyi sonuçları en az riskle verebilecek çözümler sunulmaktadır.
Saç ekim uygulaması seanslarının belirlenmesinde sac ekim yapılacak kişinin bireysel özellikleri dikkate alınmaktadır, saç ekimi yaptıracak bireyin saçları kıvırcık, kalın telli , koyu renkli ve açıklık durumu çok fazla değilse çok iyi neticeler elde edilebilir. Ancak tersi durumlar söz konusu olunca seans sayısında artış gözlenilebilinmektedir. Tabi önemli olan seansın ne kadar süreceği değildir. Önemli olan durumlar kişide kaliteli ve başarılı sonuçlar elde edebilmektir. Elbette kişinin istekleri de oldukça önemlidir. Saç Ekimi yaptıracak bireyin isteğine bağlı olarak seans miktarı değişebilmektedir.
Fehmi Armani saç ekim merkezi, Ankara başta olmak üzere, Tüm Türkiye' ye saç ekim hizmeti vermektedir.
Saç ekimi operasyonu, saçları seyrelmiş, saçları dökülmüş, saçları yanmış veya skar izi bulunan veya doğuştan saçının bir bölümü veya tamamı olmayan kişilerin, bu bölgelerden saç çıkışı sağlamak amacı ile saç ekimi uzmanı tarafından yapılan müdahaleye denir.
26-04-2015 23:43
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS