Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Performans Değerlendirme Sistemi - Pusula360
Yazar Mesaj
tank Çevrimdışı
Posting Freak
*****

Mesajlar: 1,456
Üyelik Tarihi: 14-11-2014
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
1 Mesajına, 1 Teşekkür edildi.

Seviye: 32
Yaşam Puanı: 791 / 791
Yetenek Puanı: 485 / 6,614
Deneyim: 64 / 100
Mesaj: #1
Performans Değerlendirme Sistemi - Pusula360
[Resim: logo.png]

Performans Değerlendirme Sistemi - Pusula360

Performans değerlendirme, organizasyonel etkinliğin ölçülmesinde ihtiyaç duyulan önemli süreçlerden biridir. Çalışanların tek yönlü değerlendirildiği klasik performans değerlendirme sistemleri yerini geri bildirim ile çoklu katılımı ve çok yönlü değerlendirmeyi sağlayan 360 dereceye bırakmıştır.

Performansın çok yönlü değerlenmesi, katılımcılığı arttırmakta, çalışanlar arasında güven ve memnuniyeti yükseltmektedir. Ayrıca kurum içi iletişimi güçlendirerek kurumsal verimliliğin artmasına yardımcı olmaktadır. Pusula360 Derece Performans Değerlendirme Sistemi, yenilikçi yönetim anlayışına sahip ve çalışanların çok yönlü değerlenmesine olanak sağlayan etkili bir sistemdir. Pusula360 kullanan müşterilerimizin, zaman ve uğraş kayıplarının önemli oranda azaldığı kurumsal verimliliğin arttığı gözlenmiştir.

Bulut Tabanlı 360 Derece Online Performans Değerlendirme Sistemi, Pusula 360 ile tanışın.

360 Derece Geri Bildirim

Pusula360 değerlendirme sistemiyle çalışanınız için yöneticisi, kendisi, astı ve eş değerinden geri bildirim alarak daha adil ve daha etkili sonuçlar alırsınız.

Kolay Değerlendirme

Değerlendirme sürecini sıfır hata ile tamamlamanız için geliştirdiğimiz sistem ile adım adım ilerleyerek çalışanlarınızı basit bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Özelleştirilebilir Anket

360 derece hazır kabul görmüş yetkinlik formlarını kullanabileceğiniz gibi kendi yetkinlik modellerinizi de ekleyip düzenleyebileceğiniz esnek bir yapıdadır.

Özel Yorumlar

Katılıcımlar değerlendirme puanlamanın yanı sıra isterlerse görüşlerini de yazarak geri bildirim verebilmektedir.

Özel E-postalar

Değerlendirme formlarını oluşturduktan sonra hazır şablonlarımız yardımıyla katılımcılara davet gönderebilir bu mesajları özelleştirebilirsiniz.

Grafik Raporlar

Verileri kolayca analiz etmeniz için özel tasarlanmış raporlarımızı, her bir değerlendirilen için PDF olarak görüntüleyebilir, saklayabilirsiniz.

Performans Yönetimi artık çok kolay! Kayıt olup kullanmaya başlamak tamamen ücretsizdir. Hiçbir ücret ödemeden iki çalışanınızı değerlendirmenize izin verilir. Kullanmak isteyeceğinize eminiz.

Pusula360

pusula360.com
13-06-2015 19:07
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS