Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Özel Ders Neden Daha Etkili?
Yazar Mesaj
DenizTendik Çevrimdışı
Junior Member
**

Mesajlar: 18
Üyelik Tarihi: 20-04-2016
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 2
Yaşam Puanı: 1 / 49
Yetenek Puanı: 6 / 192
Deneyim: 97 / 100
Mesaj: #1
Özel Ders Neden Daha Etkili?
Özel Ders Neden Daha Etkili?

Her öğrenci başka öğrenme kapasitesine maliktir. Kişilerin hazır bulunmuşluk hali, güdülenmesi ve toplaşım şekilleri aynı değildir. Değişik karakter kapasiteleri nedeniyle kursiyerler; öteki formda algılar, öteki tekniklerle daha efektif öğrenir, özel alıştırma ve öğrenme yöntemleriyle bilgiyi daha süratli içselleştirir. Tüm bu farklılıklar ve sıkışık bir ders çevresi dikkate alındığında, çocukların özel derse gereksinim hissetmesi olağandır.

Özel ders esnasında kursu eğitim gören bireylerin gereklerine göre olulur, birey için en mükemmel öğretim taktiği tetkik edilerek buna göre öğretim sağlanır. Özel ders süresince kişilerin eksik ve tam zaruretleri olan konulara yoğunlaşılır.

Özel dersin getirdiği imtiyazlar şunlardır:

* Birebir öğrenme ile kısa sürede daha çok bilgi aktarımı sağlarsınız.
* Öğrenci-öğretmen iletişimi daha efektif olacağından daha çabuk öğrenirsiniz.
* Özel ders ile sınıf ortamında soramadığınız soruları rahat bir biçimde sorarsınız.
* Özel dersler öğrenci temellidir; derse yoğunlaşma ve arzunuza göre ara sayısı ve süresi verilir.
* Özel ders gün ve saatlerini siz planlarsınız; size en kullanışlı olan takvimde öğrenme olasılığına haiz olursunuz.
* Özel ders konumunu siz seçersiniz; arzu ettiğiniz herhangi bir mekanda veya eğitim kurumumuzda öğrenme imkanına erişirsiniz.
* Özel dersler kimse kapasitesine göre öğretildiğinden daha planlı ve verimli geçer.

Üniversite Özel Ders, Calculus Özel Ders, Lineer Cebir Özel Ders, Olasılık Özel Ders, Diferansiyel Denklemler Özel Ders, İstatistik Özel Ders, Programlama Özel Ders, Ekonomi Özel Ders, Finans Özel Ders, Elektrik Özel Ders, Makina Özel Ders, Elektronik Özel Ders ile Daha Hızlı Öğrenin.

İlkokul ve Ortaokul Özel Ders, Matematik Özel Ders, Geometri Özel Ders, Fizik Özel Ders, Kimya Özel Ders, Biyoloji Özel Ders, Tarih Özel Ders, Coğrafya Özel Ders, Türkçe Özel Ders, İngilizce Özel Ders, size gerekli bilgileri sağlayacaktır.

Yabancı Dil Özel Ders, TOEFL Özel Ders, IELTS Özel Ders, TOEIC Özel Ders, GRE Özel Ders, GMAT Özel Ders, SAT Özel Ders, Kurumsal İngilizce Özel Ders, İş İngilizcesi Özel Ders, Konuşma İngilizcesi Özel Ders, Seyahat İngilizcesi Özel Ders, Elementary Özel Ders, Pre Intermediate Özel Ders, Intermediate Özel Ders, Upper Intermediate Özel Ders, Advanced Özel Ders, Hazırlık Atlama Özel Ders, Almanca Özel Ders, Fransızca Özel Ders, Çince Özel Ders, Rusça Özel Ders, Arapça Özel Ders, İtalyanca Özel Ders, İspanyolca Özel Ders size Yabancı Dil öğrenme konusunda yol gösterecektir.

Fizik Özel Ders; almak grup eğitimlerine göre daha yüksek ücretli görünebilir. Fakat özel dersler ile daha efektif öğrenip başarıya az zamabnda ulaşacak olmanız bunu faydaya uygun olarak çevirir. Özel dersler fleksibl olup insanların gereksinimlerine göre verildiğinden kısa vakitte sonuca odaklar.

Özel ders devam ettiğince öğretmen öğrenciye en uygun metotlarını ve değerli püf noktalarını gösterir. Grup derslerinin zıttına özel dersler; direkt öğrencinin ihtiyaçlarına ve arzularına odaklıdır. Kişilerin sual sorarken üzerinde hiçbir press hissetmez ve arzu ettiği noktaları sıkılmadan sorma olanağına erişmiş olur.
29-04-2016 03:39
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS