Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nişantaşı Öğretim Kursları Eğitim ve Öğretime Devam Ediyor
Yazar Mesaj
seo1234seo Çevrimiçi
Posting Freak
*****

Mesajlar: 2,658
Üyelik Tarihi: 14-05-2015
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 41
Yaşam Puanı: 1,004 / 1,004
Yetenek Puanı: 886 / 6,922
Deneyim: 16 / 100
Mesaj: #1
Nişantaşı Öğretim Kursları Eğitim ve Öğretime Devam Ediyor
[Resim: o7PQ2b.jpg]


Nişantaşı Öğretim Kursları, on yedi senelik mazisi sahip, öncülü Nişantaşı Butik Dershanesi olan, dönüşerek eğitim ve öğretime alanında uzman öğretmenleriyle devam eden Türkiye'nin saygın öğretim kurumlarından birisidir.

Eğitim maratonuna, özel öğretim kursları olarak devam eden kurum, son yıllarda öğrencilerinin göstermiş olduğu üstün başarılarılarıyla kendisine güvenen öğrencilerin ve ailelerin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Öğrenciler, hayallerini süsleyen üniversitelere gidebilmek, üniversite hazırlık için ilk adımlarını bu eğitim kurumlarından atıyorlar.

Geçtiğimiz seneye kadar Nişantaşı Butik Dershanesi olan Nişantaşı Özel Öğretim Kurslarından alınan istatiksel verilere göre öğrenciler tercih ettikleri ilk üç bölümden birisine yerleşiyor. Butik bir eğitim anlayışı benimseyen eğitim kurumlarında öğrenciler, danışman öğretmenlerinin profesyonel rehberliğinde ve gözetiminde eğitim ve öğretime devam ediyorlar. Butik bir kurum olduğu için alan öğretmenleri öğrencileriyle bire bir ilgilenmekte, herhangi bir sıkıntılı durumda anında öğrencilere müdahale etmektedirler. Eğitimde sürekli gelişen ve değişen pedagojik eğitim ve yaklaşımları yakından takip eden Nişantaşı Öğretim Kursu öğretmenleri kendilerini güncellemektedirler. Özel öğretim kurslarında bireyselleştirilmiş öğretim yaklaşımları temel alınıyor.

Nişantaşı kurslarında ailelere de periyodik aralıklarla çocuklarıyla ilgili bilgi veriliyor. Sınav sonuçları, öğrenci değerlendirmeleri ailelere bilimsel ölçütlerle aktarılıyor, mevcut problemler öğrenci-veli-öğretmen-danışman öğretmen işbirliğine dayalı olarak çözülüyor.
Nişantaşı Kurslarında her öğrenci ihtiyacı olan özel dersi alıyor, öğretmenleriyle konu tekrarlarını bire bir yapabiliyor.

Başarılarıyla övünmeyi kendilerinin bir hakkı olarak gören Nişantaşı Öğretim Kurumu, başarılarının istatiksel sonuçlarını merak edenleri “Nişantaşı öğretim kursları “sitesini http://www.nisantasikurslari.com`u ziyaret etmeye davet ediyor.

Nişantaşı öğretim kursları titiz bir eğitim programına sahip. Kurslarda her hafta deneme sınavları yapılıyor, konular tekrar ediliyor,kişilerin öğretim stillerine göre bireyselleştirilmiş çalışma programları hazırlanıyor ve bu hazırlanan çalışma programları Veli-Danışman öğretmen arasında sürekli paylaşılıyor.

Nişantaşı kursları güncellenen eğitim sistemiyle ve uzman eğitimci kadrosuyla daha nice öğrencinin hayallerinin kapılarını aralayacağa benziyor.


Web Sitemiz: http://nisantasikurslari.com/
13-05-2016 22:19
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS