Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mimarlık ofisleri İstanbul
Yazar Mesaj
mesut78 Çevrimdışı
Senior Member
****

Mesajlar: 375
Üyelik Tarihi: 21-06-2016
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 18
Yaşam Puanı: 375 / 426
Yetenek Puanı: 125 / 1,457
Deneyim: 5 / 100
Mesaj: #1
Mimarlık ofisleri İstanbul
[Resim: mata-logo.png]
İç mimarlık firmaları
İç mimarlık firmaları, modern şehir yaşantısı içerisinde vazgeçilmez başvuru merkezleridir. Zira, eski tip yaşam alanı tasarımları artık geride kalmış ve her alan, uzmanlar tarafından ergonomik ve çık biçimde tasarlanmaya başlamıştır. Ofis, ev, fabrika, atölye, okul, hastane vb. aklınıza gelebilecek her ortamın tasarlanması için iç mimarlık firmaları ile çalışabilirsiniz. Esasında her alanın iç tasarımı ciddi bir mimari projedir, fakat kimilerimiz, bunu masraf olarak görüp, doğru projelendirildiğinde yarı fiyatına mal olabilecek işlemleri deneme yanılma ile yaparak çok daha büyük maliyetlere katlanırken, çirkin ve kullanışsız sonuçlara ulaşırız.
İç mimarlık firmaları size alanı en doğru biçimde kullanmayı, doğru yerleşim ve dekorasyon ilkelerini profesyonel biçimde projelendirecektir. Ayrıca gerçekleşecek yapı çalışmalarında en doğru materyalin en ekonomik biçimde kullanılması da, projelendirme esaslarındandır. Zira proje optimizasyonu, gerek mimari, gerekse mimari projelerde birer zorunluluktur. Size şık sonuçlar oluştururken en düşük maliyetlere katlanmanız sağlanır ve ekstra fayda ortaya çıkarılır.
İç mimarlık firmaları, inşa materyalini en iyi tanıyan alanında uzman mimarların görev aldığı uzmanlık ofisleridir. Meslek mensubu olmayan kişiler iç mimarlık ofisinde projelendirme çalışması yapamazlar. İç Mimarlık ise kapsamlı bir güzel sanatlar branşı olmanın yanında, pek çok teknik bilginin de kullanıldığı bir meslek branşıdır. Bir iç mimar, boş bir katın kullanım amacına nasıl bölümlendirileceğini, hangi materyalin kullanılacağını, yerleşim düzenine göre nasıl mobilyalar kullanılması gerektiğini, hatta hangi tablonun nereye asılması gerektiğini dahi projelendirip, estetik sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.
İç mimarlık firmaları, hazırlayacakları projeleri hayata geçirmeden önce 3 boyutlu modelleme yöntemi ile demostrasyon yapabilirler. Yani hazırlanacak planı, görebilir ve ortaya çıkacak sonuca isterseniz hiç eyleme geçmeden müdahale edebilirsiniz. Modern teknolojinin sağladığı en büyük avantajlardan birisi olan cad yazılımları ve 3 boyutlu modelleme araçları sayesinde sonuçlar sizin için asla sürpriz olmayacaktır. 
Mimarlık ofisleri İstanbul
İstanbul, modern mimari ile, geleneksel mimarinin iç içe geçtiği dünyanın en eski şehirlerinden birisidir. Ve estetik sanatlar bakımından bulunmaz nimetleri barındırır. 5000 yıllık mazisinde pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış, hali hazırda 300 yılı aşan geçmişleri olan yapılar içerisinde dahi hala yerleşim devam etmektedir. Mimarlık ofisleri İstanbul’da verdikleri hizmetlerdei şehrin bulundukları kısmının tarihi ve kültürel dokusuna uygun biçimde geleneksel tasarımlar yapabilecekleri gibi, modern plaza katlarında batı tarzında projeler de oluşturabilirler. Mimarlık ofislerinden beklentiniz size estetik mekanlar kazandırmak veya alanları en doğru biçimde kullanmak ise endişe etmeyiniz. Bulunduğunuz yapıların standartlarına zarar vermeden en iyi şekilde kullanım sağlamak için azami çalışma yapan Mimarlık ofisleri İstanbul çapında hizmet vermektedir.
Yeni yapılmış bina içerisinde yerleşmek veya, eski bir yapıyı ihtiyaçlarınıza uygun hale getirmek için kendi başınıza çabalamanıza gerek yok. Mimarlık ofisleri İstanbul’un her yerinde ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmekte ve sizin için en faydalı modelleri geliştirmektedir. İster yeni, ister eski her yapı için, ister dekoratif amaçla, ister restorasyon ve yenileme amacıyla mimarlık ofislerinden hizmet alabilirsiniz. Modern çağda işi uzmanına bırakmak en doğrusudur. Kim olursanız olun, bu işi her gün yapan bir uzman kadar bilgi ve deneyime sahip olmanız mümkün değildir. Ayrıca iç mimarlar, bu iş için eğitim alırlar ve hayatları bu iş üzerine kuruludur. Bir güzel sanatlar branşı olduğunu da hesaba katacak olursak iç mimarların işlerini tutku ile yaptıkları sonucuna ulaşabiliriz. Bu nedenle, her alanın iç dekorasyon ve yapılanma işlemleri için iç mimarlarla çalışmanız, kullanışlı ve estetik sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır.
22-07-2016 16:54
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS