Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MİLLETVEKİLİ SEÇİMİ
Yazar Mesaj
kombici Çevrimiçi
Posting Freak
*****

Mesajlar: 1,498
Üyelik Tarihi: 05-01-2015
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
2 Mesajına, 2 Teşekkür edildi.

Seviye: 33
Yaşam Puanı: 800 / 800
Yetenek Puanı: 499 / 6,369
Deneyim: 2 / 100
Mesaj: #1
MİLLETVEKİLİ SEÇİMİ
Devletin yönetimi ve yönetim şekli için bir temsilci seçilmesi gerekmektedir. Milletin meclis kürsüsünde temsilcisi olarak seçilme yöntemi ile milletvekilleri tercihleri yapılmaktadır. Halkın ve milletin bütün sıkıntılarını ve sorunlarını değerlendirerek toplu bir şekilde mecliste tartışarak çözüm aranmak için seçilmişlerdir. Vekillerin görevleri sadece halkın istekleri ve arzuları ile sınırlı olmamaktadır. Birçok etkisi ve yetkileri de bulunmaktadırlar. Ülkenin ve bölgenin refahı için devletin millet sözcüleri olarak da görev yapmaktadırlar. Çalışmalarının sonucunda bir başarı elde etmek için bir arada çalışmalar yapmaktadırlar. Görüşlerinin farklılığı olsa dahi her bir mücadele halk için yapılmaktadır.
Yakın zaman içerisinde yine bir milletvekili seçimleri yapılacaktır. Milletvekilleri seçim yapılması için bağlı oldukları ve görüşlerinin bulunduğu partilere adaylıklarını bildirmektedirler. Bu bildirimler içerisinde detaylı değerlendirmeler yapılmaktadır. Merkezi yönetim ve parti idareleri içerisinde detaylı incelemelerde bulunan heyetin sonuçlarını genel merkeze iletmektedir. Genel merkezin artık bu sonuçlar içerisinde değerlendirme sonuçlarında milletvekilleri adayları listesi sonuçlanmış olacaktır. Adayların listeleri meclis tarafından verilen tarihe kadar belirlenerek yayınlanması sağlanmaktadır. Listelerin açıklanması ile oy verecek olan kişilerin kendi adaylarına yönelmeleri sağlanacaktır.
Tercihlerin yapılması için halkın önüne sunulan vekil adaylarının isim listeleri resmi bir şekilde yayınlamak zorunda bulunmaktadırlar. İsimlerin açıklanması için basına bilgi verilmesi de sağlanmalıdır. Kendi bölgenizde hangi adayların bulunduğunu öğrenmek istiyorsanız http://milletvekilleri2015.com en doğru bilgiye sahip olabilirsiniz. Kendi seçimlerinizi daha doğru bilgiler ile yerine getirmek en doğru hakkınız olmaktadır. Bu seçim süreci içerisinde birçok bilgi ve vaatlerle karşılaşılacaktır. Yapılan seçimlerin hem kendiniz ve hem de ortak alanda yaşamakta olduğunuz halk için yapmanız doğru olacaktır. Gerekli bilgilerinizi değerlendirerek doğru adaylara yönelmeniz gerekecektir. Yeni dönemin milletvekillerinin seçimi sonucunda partilerini en iyi şekilde temsil edeceklerdir.

iç mimar
makam odası
13-04-2015 11:50
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS