Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk İzler Anaokulu - Bağcılar
Yazar Mesaj
mesut78 Çevrimdışı
Senior Member
****

Mesajlar: 383
Üyelik Tarihi: 21-06-2016
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 18
Yaşam Puanı: 361 / 430
Yetenek Puanı: 127 / 1,577
Deneyim: 23 / 100
Mesaj: #1
İlk İzler Anaokulu - Bağcılar
[Resim: ilkizler-anaokulu-footer.png]
Bağcılar Anaokulu
  Anaokulları çocukların gelişimi açısından oldukça etkilidir. Çocuklar anne babaları için en değerli varlıklardır. Böylesine değerli varlıklar için anaokulu seçiminde de anne ve babalara büyük sorumluluk düşmektedir.  Nitekim bir yuva kurmak kadar yuvanın meyvelerinin yetişmesi ve olgunlaşmasını bu duruma örnek verebiliriz.
Çocukları ilkokula ve hayata hazırlamanın sorumluluğunun bilincinde olan Bağcılar Anaokulu, Bağcılar’da hizmet vermektir. Gerek kadrosu, gerekse eğitime verdiği önem açısından Bağcılar'daki diğer anaokullarından sıyrılan İlkizler Anaokulu, burada eğitim gören çocukların ikinci evleri niteliğindedir. Çocuklar okulumuzda özen ve sevgiyle yetiştirilmekte, sorumluluklarının ve haklarının bilincine varabilme becerisini kazanmaktadır. Onların hem psiko becerilerini hem de her birey olarak sahip olacakları içsel güçlerini ortaya çıkartıyoruz.
Bağcılar’daki anaokulları arasında en çok ilgi gören İlkizler Anaokulu yabancı dil eğitimi konusunda da oldukça başarılıdır. Eğitim kadrosundaki başarılı yabancı öğretmenlerimiz çocukların yabancı dil eğitimine erken yaşta oldukça sağlam temeller atmaktadır. Yabancı dil eğitiminin, yabancı öğretmenler tarafından verilmesi bağcılarda Anaokulu aracılığıyla eğitim alan çocuklarımızın sosyal ve kültürel açıdan da zenginleşmesini sağlamaktadır.
İlkizler Anaokulundaki sosyal faaliyetler hem içeride hem de dışarıda gerçekleştirilmektedir. Bu sayede çocukların sosyal zekaları ve öğrenme kabiliyetleri gelişirken de eğlenebilmektedir. Eğlenirken öğrenmeyi ve öğrenmekten zevk almayı sağlayan İlkizler Anaokulu çocukların eğitimini ve gelişime bir anne baba kadar önem vermekte ve özen göstermektedir. Bağcılar'daki İlkizler Anaokulu çocukların sosyal ve fiziksel gelişimine azımsanmayacak katkılarda bulunmakta ve her konuda çocuğunuzun fark yaratmasına zemin hazırlamaktadır.
Bu yüzden veliler anaokulu seçimine bu kadar fazla önem göstermekte ve seçerken dikkatli davranmakta gayet haklıdır. Nitekim okulumuza hem konum olarak hem de bulundu çevre olarak baz alındığında bağcılar çevresinde bulunan diğer okullardan hem ulaşım olarak en iyi yerde olduğumuzu hem de semtin en nezih mekanlarında oluşumuzdan ötürü aklınızda hiç bir soru işareti olmadan yazdırabileceğiniz durumdadır.
Okulumuzda 6 adet sınıf bulunmakta olup 2 yaş ile 6 yaş gurubu çocuklarınıza 1. sınıf eğitim vermekteyiz. Çocuklarınızın isterseniz bünyemizde bulunan servisler ile evinizden alınarak tekrar öğretim sonunda evinize güvenle teslimini sağlamaktayız.
Okul içi yemek konusundan tutun da temizlik konusuna varıncaya kadar daima hassas bir yaklaşım ile bölgenin en iyi (bağcılar anaokulları) anaokulu konumuna geldik.
Bizlere ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.
Adresimiz
Merkez Mahallesi 3. Sokak No: 31 Bağcılar - İstanbul
Telefon Bilgilerimiz
Telefon: 0212 434 41 66
Gsm: 0506 065 83 01 / 0539 285 84 41
Email Bilgilerimiz : info@ilkizleranaokulu.com / Web Sitesi : www.ilkizleranaokulu.com
Bağcılarda anaokulları, bağcılar özel anaokulu
18-08-2016 00:09
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS