Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Denizli EFT, EFT Denizli, EFT Eğitimi
Yazar Mesaj
sayginnlp Çevrimdışı
Member
***

Mesajlar: 177
Üyelik Tarihi: 16-08-2015
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 12
Yaşam Puanı: 68 / 283
Yetenek Puanı: 59 / 1,679
Deneyim: 35 / 100
Mesaj: #1
Denizli EFT, EFT Denizli, EFT Eğitimi
Duygusal Özgürleşme Teknikleri, özgün tanımıyla 'Emotional Freedom Techniques' (EFT) gerek ağır ruhsal sorunların gerekse günlük streslerin, bağımlılıkların, öfke, endişe, acı, üzüntü, suçluluk gibi olumsuz duyguların, uyku düzensizlikleri, sınav heyecanı, güvensizlik, yersiz korku gibi problemlerin ortadan kaldırılmasında kullanılan ve kişinin kendi kendine uygulayabileceği bir yöntemdir. Geçmişte yaşadığımız travmatik bir olayı her hatırladığımızda ortaya çıkan olumsuz duygu, bu ikisini birbirine bağlayan köprü vaziyetindeki blokaj ortadan kalkınca kaybolur. Artık o olayı, tanımadığımız bir fotoğrafa bakar gibi hatırlar ve hiçbir şey hissetmeyiz. Soruna bağlı olarak başarı oranı %85-97

Temel prensibi, ifade edilmemiş her tür olumsuz duygunun kişinin enerji bedeninde tıkanıklıklar veya aksamalar oluşturması, bu nedenle düzgünce akamayan enerjinin zihinsel, duygusal ya da bedensel rahatsızlıklara
yol açmasıdır.

EFT sürecinin gerekleri yerine getirilerek, enerji kanallarının uç noktalarına uygulanan hafif vuruşlar ile bu tıkanıklıklar açılır ve enerji dengelenir. Böylece, olumsuz duygular ortadan kalkar, yerine olumlu düşünce ve inançlar yerleşir. Alınan sonuçlar hızlı ve kalıcıdır.

EFTnin dört temel basamağı vardır: Ana Reçete olarak adlandırılır.

1. Kurulum

a. Odaklanma

b. Değerlendirme (Ölçme)

c. Onaylama

2. Vuruş serisi (Hatırlatıcı tanım söylenerek vurulur)

3. Dokuz Gamut noktası ve göz hareketleri

4. Vuruş serisi

Emotional Freedom Techniques: EFT'' (Duygusal
Özgürleşme Teknikleri) , kolay öğrenilen ve uygulanan, herkesin uygulayabileceği bir yöntemdir.

Emotional Freedom Techniques: EFT'' (Duygusal Özgürleşme Teknikleri) , Reiki ya da meditasyon gibi kendi, kendine yardım metotlarından biridir.

''Emotional Freedom Techniques: EFT'' (Duygusal Özgürleşme Teknikleri) alternatif tıp yöntemi değildir.''Emotional Freedom Techniques: EFT'' (Duygusal Özgürleşme Teknikleri) uygulamaları kişiyi tamamen rahatlatır.

EFT Practitioner Sertifika Programı Neler Kazandırır

? EFT (Duygusal Özgürleşme Teknikleri) Olumsuz Bağımlılıkların bitirilmesini sağlar.

? İstenmeyen Alışkanlıkların ortadan kaldırılmasında başarıyla kullanılır.

? Duygusal şoklarda oldukça etkilidir.

? Terk edilme, işten atılma, haksızlığa uğrama,
Stres, Gerginlik, Heyecan, Panik Durumu, Sinirli Olmak, vb. ....gibi insana sıkıntı veren olguların tamamen ortadan kaldırılmasında,etkili bir şekilde uygulanabilmektedir.

? Toplum önünde konuşma korkusu EFT teknikleri yardımıyla kolayca yenilebilir.

? Olumsuz duygular, olumlu yöne çevrilebilir.

? Öfke, endişe, korku, nefret, Üzüntü, suçluluk, kıskançlık... gibi insana zarar veren istenmeyen duygulardan kurtulmanızda EFT tekniklerini kullanabilirsiniz.

? Ben de şans yok ki, talihsizim, Bilgim yetersiz, Kimseye güvenmemek lazım, Para ile saadet olmaz... gibi olumsuz düşünce veya inançlarınızı EFT (Duygusal Özgürleşme Teknikleri) dokunuşlarıyla olumlu bir şekle çevirebilirsiniz.

? Farkındalık geliştirmede,

? Olumlu düşünce kalıpları geliştirmede,

? Sevgi, şefkat, affetmek... gibi duyguların geliştirilmesinde EFT teknikleri kullanılabilir.

? İlişkilerinizdeki Kendini İfade Edememe, Çekingenlik... gibi, istenmeyen durumlardan kurtulmak için EFT tekniklerine başvurabilirsiniz.

Denizli EFT Sertifika Programı Yöneticileri
Saygın Coaching & Consulting bünyesindeki hızlı okuma eğitmenleri, hayatın hızına nasıl yetişileceği ve sınırsız bilgi edinme becerimizi açığa çıkarmayı en iyi şekilde tasarlayabilen profesyonellerdir. nasıl daha etkin ve etkileşimli olunabileceği sorusundan yola çıkarak, yepyeni bir yöntemle Türk eğitim dünyasında bütünsel yaklaşım danışmanlığını uygulamaktadır.

Saygın Coaching & Consulting tarafından tasarlanan anlayarak hızlı okuma programı okumasını en etkin şekilde biçimlendirmek isteyen herkes için idealdir. Bireyin bedensel, zihinsel, sosyal ve ruhsal yönden analizi yapılarak ihtiyaçları saptanmaktadır. Bu çalışmalar Kişisel ve Kurumsal Gelişim Uzmanı / Yazar, Master Koç, Master Trainer/Uzman Psikolog - Cemal KONDU genel direktörlüğünde yürütülmektedir. Ekipte, bireyin gerçek potansiyeliyle buluşmasında etkin rol oynayan performans ve zihinsel gelişim teknikleri konusunda uzmanları da bulunmaktadır.

Saygın C & C DENİZLİ

Adres :Mehmetçik Mah. 2576 Sk. No:5 Kat :1 DENİZLİ
Tel :+90(258) 213 0 999 - +90(532) 100 11 65

Saygın C & C İZMİR Merkez Ofis

Adres :Kıbrıs Şehitleri Cad.No:30 K:6 D:11 Alsancak / İZMİR
Tel :+90(232) 422 59 54 - +90(535) 667 32 24

Saygın C & C İZMİR Karşıyaka

Adres :1732 Sokak No: 7 K:1 Karşıyaka / İZMİR
Tel :+90(232) 369 50 81 - +90(532) 100 11 65

Saygın C & C ANTALYA

Adres :Tekelioğlu Cad. No:41 K:3 D:8 Muratpaşa, ANTALYA
Tel :+90(242) 323 73 15 - +90(505) 445 15 31


Saygın C & C MUĞLA

Adres :İsmet Çatak Cad. Özman İşhanı Kat:3 No:8 MUĞLA
Tel :+90(252) 213 00 98 - +90(532) 100 11 65

Saygın C & C AZERBAYCAN

Adres :V.Aliyev 95. Az 1138, Baku , Azerbaycan
Tel :+99(455) 248 44 22

Denizli eft, eft Denizli, eft eğitimi Denizli, Denizli eft eğitimi, Eft (Duygusal Özgürleşme Tekniği) Denizli, Denizli Eft (Duygusal Özgürleşme Tekniği), eft eğitimi , eft eğitimi nedir, eft eğitimi 2015, eft eğitimi ücreti, eft master eğitimi, ücretsiz eft eğitimi, eft nedir nasıl yapılır, eft duygusal ve eft teknikleri ilgili herseyi buradan takip edebilirsiniz.
09-10-2016 17:04
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS