Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Define Dedektörleri ve Üretimleri
Yazar Mesaj
resthit Çevrimdışı
Senior Member
****

Mesajlar: 598
Üyelik Tarihi: 23-02-2015
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 22
Yaşam Puanı: 353 / 535
Yetenek Puanı: 199 / 3,897
Deneyim: 40 / 100
Mesaj: #1
Define Dedektörleri ve Üretimleri
Dedektör Tasarımı
Dedektör tasarımının yapılabilmesi için tecrübe, dijital bir alt yapı, ileri derecede yazılım bilgisi aynı zamanda da analog bilgilerinin birleşmesi gerekir. Herhangi bir unsurun eksik olması amacına uygun olarak çalışmayan cihazların elde edilmesine sebep olacaktır.
Dedektör tasarımında her cihaz kendine has özelliklere sahip olmalıdır. Örneğin tek para dedektörü define dedektörü ile aynı yazılıma sahip olamaz.
Piyasada sadece metali algılayabilen bir cihazın define dedektörü ismi ile sunulduğunu görmekteyiz. Kimi zaman bu ürünlerin satışı gerçekleştirmekte kimi zaman ise kiralanma şeklinde hizmete sunulmaktadır. Metal harici hiçbir nesneye karşı algılama yeteneği bulunmayan bu cihazlar konusunda dikkatli olmanızı öneriyoruz.
Kullanılacak Dedektörün Seçimi
Kullanılacak olan dedektörün belirlenebilmesi için öncelikle hangi amaç için kullanılacağının bilinmesi gerekir. Sizlerin amacına yönelik dedektör seçimlerinizde yardımcı olabilecek, uzman bir kadroya sahibiz.
1986 yılında kurulan firmamız Türkiye’de kurulan ilk dedektör üreten firma özelliğini taşımaktadır.
30 yıllık bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda piyasadaki sahte, define dedektörü isimi altında sizlere sunulan cihazlar konusunda uyarıyoruz. Birçok define dedektörü olarak gerçekleştirilen satış ve kiralama işlemleri sahte cihazlar üzerine ilerlemektedir. İşin ilginç yanı ise bu işi yapanların dahi cihaz hakkındaki gerekli teknik bilgiye sahip olmamaları nedeniyle cihazlardaki sahteliği kendilerinin de fark etmemeleridir.
Dedektörde Güven
Dedektör satın almalarınızda sizlere güven verebilecek, sektöründe uzman ve uzun yıllardır var olan bir firmayı tercih etmelisiniz. Türkiye’de bu vasıflara sahip çok sayıda firma yoktur. Var olanların arasında ilk kurulan firmayız ve tüm teknik dokümanların yayıldığı noktayız.
Makro dedektör olarak uzun yıllardır çalışmalarımız doğrultusunda yurt dışında gelişen birçok teknolojiyi en kısa sürede bünyemize katabilmekteyiz. Ezbere bir sistem anlayışımız yoktur. Ar-ge departmanımız mevcuttur ve aktif olarak çalışmalarımız sürdürülmektedir. Başarılı bir sonuç elde edebilmemiz kimi zaman yıllarımızı alsa da sizlere güven verebilecek hizmet anlayışına sahip olabilmek tüm yorgunluğumuza değer.
Dedektörde güven çok önemlidir. Bunun bilincindeyiz ve bizlere göstermiş olduğunuz güven için teşekkür ederken her gün güveninize layık olabilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sahibi olduğum sitelerden bazıları aşağıdaki gibidir.

https://www.zbayan.com/
http://ohaucuz.com/
http://xn--editr-mua.net/
17-09-2016 23:42
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS