Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clash Of Clans Öfke Büyüsü
Yazar Mesaj
farukmetin Çevrimdışı
Administrator
*******

Mesajlar: 608
Üyelik Tarihi: 17-10-2014
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 22
35 Mesajına, 37 Teşekkür edildi.

Seviye: 22
Yaşam Puanı: 312 / 539
Yetenek Puanı: 202 / 4,490
Deneyim: 57 / 100
Mesaj: #1
Information Clash Of Clans Öfke Büyüsü
Merhaba Arkadaşlar ;

Birimleri daha hızlı ve güçlü yapmak için öfkelendirin! Öfke Halkası kurmak için bu büyüyü yapın! Birimleriniz halkanın içinde kaldıkça hızlanacak ve saldırı gücü kazanacaktır.

[Resim: ofke-buyusu-932x439.png]

Öfke büyüsü mor, çember şeklinde bir alan oluşturur ve içindeki birliklerin hareket hızlarını ve hasarlarını artırır. Şifacılar bu çemberden geçtiklerinde şifa verme hızları ve hareket hızları aynı şekilde hızlanır ve güçlenir.

Saldırı Stratejisi

Belirli bir yüzdede olmak üzere, öfke büyüsü tüm birimlerin bireysel hasarlarını artırır. Bu yüzde, büyünün seviyesi yükseldikçe artar. Şifacıların hasarı olmamasına rağmen bu büyüden faydalanırlar, bu büyü onların şifa etkisi artırmaya ve hızlandırmaya yarar.

Öfke büyüsünü yerleştirmenin en etkili yolu, birliklerinizin 3-4 kare sonra hedef alacağı binanın önüdür. Bu sayede birlikleriniz büyüden azami şekilde faydalanmış olur. Eğer direkt olarak birliklerinizin üzerine bu büyüyü kullanırsanız, hemen büyünün etki alanından çıkacaklardır ve büyünüzün bir süresi boşa gitmiş olacaktır.

İyileştirme büyüsü, öfke büyüsüyle birlikte iyi bir ikili oluşturmaktadır, çünkü iyileştirme büyüsü onları iyileştirirken öfke büyüsü de onları daha güçlü ve hızlı yapacaktır.

Diğer

5. seviye bir öfke büyüsü, P.E.K.K.A.ların bir köy binasını saniyeler içinde yok etmesini sağlayabilir. Kahramanlar üzerinde kullanıldığında, normal boyutlarının iki katına çıkarlar. İyileştirme büyüsünün etkisi şifacılar tarafından yapılabilse de, öfke büyüsünün yaptıklarını yapan bir birlik tipi yoktur. Bu büyüyü kullanırken ilk hedefiniz en çok hasarı veren birlikleriniz olmalıdır. Bu şekilde hasarınızı normalden çok daha fazla bir şekilde katlayabilirsiniz. P.E.K.K.A.lar, öfke büyüsü için biçilmiş kaftandır. Çünkü normalde yavaş hareket ediyorlar ve düşük saldırı hızına sahipler.

Öfke büyüsü biriktirilerek kullanılamaz, aynı alana çokça öfke büyüsü kullanmanız etki açısından bir şeyi değiştirmeyecektir. Öfke büyüsünün alanı, yıldırım büyüsünün alanından geniş, iyileştirme büyüsünün alanıyla aynıdır.

Öfke büyüsü 2. seviye bir laboratuarda 3. seviyeye yükseltilebilmesine rağmen, yalnızca açılmış birimler laboratuar ara yüzünde belirecektir. Öfke büyüsü, büyü fabrikanızı 3. seviyeye yükseltmeden, laboratuarınızın ara yüzünde belirmeyecektir. Bu da 7. seviye bir köy binanızın olmasını gerektirmektedir.

Bir öfke büyüsü yerleştirildiğinde kükreme sesi (roar) gelir.

3 Temmuz 2014 güncellemesinde, öfke büyüsünün barbar kral ve okçu kraliçe üzerindeki etkileri azaltıldı ve onların güçleri güçlendirildi.

Kaynak : clashofclans.web.tr

Saygılarımla..
02-11-2014 12:25
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS