Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clash Of Clans Duvar Kırıcı
Yazar Mesaj
farukmetin Çevrimdışı
Administrator
*******

Mesajlar: 608
Üyelik Tarihi: 17-10-2014
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 22
35 Mesajına, 37 Teşekkür edildi.

Seviye: 22
Yaşam Puanı: 312 / 539
Yetenek Puanı: 202 / 4,492
Deneyim: 57 / 100
Mesaj: #1
Information Clash Of Clans Duvar Kırıcı
Merhaba Arkadaşlar ;

Hiçbir şey Duvar yıkıcının soğuk ve ölmemiş kalbini bir duvarı yıkmak kadar ısıtamaz. Bunların birkaçı, koca bir BOM sesi ise yer birlikleri için geniş bir yol açacaktır.

[Resim: duvar-yikici-buyuk-932x439.png]

Duvar yıkıcının görünümü, başına bir pilot şapkası giymiş ve sağ göz çukurunda büyük bir çizik olan iskelet şeklindedir. Elinde büyük bir bomba taşır. Duvar yıkıcılar en yakın duvara koşar ve kamikaze şeklinde kendini patlatarak bu duvarda bir delik açarlar. Hedeflerine alan hasarı verir ve duvarlara 40 katı hasar verir. Hasarlarını verdikten sonra duvar yıkıcılar patlayacaklardır.

Duvar yıkıcılar duvarlara saldıracaklardır. (onları duvardan uzak yerlere koysanız bile duvarlara koşarlar).

Saldırı Stratejisi

Duvar yıkıcılar, diğer tüm birimlerden daha hızlı duvar yıkarlar ve diğer birimlerin içeri geçmesine olanak sağlarlar. En yakın kulelerin veya binaların olduğu duvarlara nişan alacak ve onları patlatacaklardır.

Duvar yıkıcılar, can değerlerinin çok az olmasından dolayı yerleştirildikleri noktadan duvara varana kadar kolayca öldürülebilirler, bu yüzden bir veya iki dev dikkat dağıtıcı olarak kullanılabilir ve duvar yıkıcının başarılı bir şekilde duvara varması sağlanabilir.

Devler ve duvar yıkıcılar mükemmel bir takım oluşturur: Devler dikkat dağıtırken duvar yıkıcılar duvarları patlatır. Sonrasında da devler rahatça içeri girebilir. Tüm bunlar takım çalışmasıyla mümkün. Eğeraynı anda 2 adet bırakılırlarsa harikulade biçimde etkili olabilirler ve duvarları çok çabuk yıkabilirler. Bir kez bir duvar yıkıcı bir duvarı yıktığında, başka duvar yıkıcılar görevlendirilirse iç duvarlara koşarlar.

Duvar yıkıcıların az canı vardır, bu yüzden onları akıllıca kullanın. Önce bir iki barbar da hasar vermemeleri için ve duvar yıkıcıların duvara varmadan patlamalarını engellemek için kullanılabilir. Dev veya barbar kullanmak bu açıdan duvar yıkıcıların, patlayana kadar olan ömrünü uzatacaktır. Özellikle saldırma alanı duvara uzak olan yerlerde bu strateji kullanılmalıdır.

Duvar yıkıcılar alan hasarı verir, bu yüzden duvarlara yakın olan binalara da hasar vereceklerdir.

Savunma Stratejisi

Duvarlar artık tuzak duvarlar veya dikenli duvarlarla kandırılamıyor. Duvar yıkıcılar, arkalarında binaları görmedikçe bir duvara nişan almayacaklardır. Tek duvarlara nişan almayacağını unutmayınız. En az 3 adet birleşmiş duvar gerekmektedir ve bir binayı tamamen veya kısımsal olarak çevirmelidir.

Duvar yıkıcılara karşı çift kat duvar çekmek işe yaramaz çünkü duvar yıkıcılar alan hasarı verirler ve duvarların tüm katmanlarını yıkacaklardır. Her zaman en az öneme sahip binalarınızı duvarların dışında tutmaya çalışın (toplayıcılar, inşaatçı kuleleri, vs.), bu sayede düşman duvar yıkıcılarını uzak mesafeye koymak zorunda kalacaktır. Tabi bu da duvar yıkıcıların, duvarlarınıza gelene kadar öldürülme şansını artırıyor.

Duvar yıkıcılar klan kalelerinde tavsiye edilmez, çünkü kendilerini patlatacaklardır ve düşman birliklerine çok az hasar verirler.

Yükseltme farklılıkları

3. seviyede, duvar yıkıcının tutmuş olduğu bomba büyür.
5. seviyede, duvar yıkıcının tutmuş olduğu bomba altına dönüşür.
6. seviyede, duvar yıkıcı elindeki bombayı, dev bombaya benzer bir bomba fıçısıyla değiştirir.

Duvar yıkıcılar, kışladaki resimleri en son haline benzeyen iki karakterden biridir, diğeri ise ejderhadır. Eğer bir duvar yoksa ve duvar yıkıcı yerleştiriyorsanız, duvar yıkıcı en yakın binaya koşacaktır ve kendini orada patlatacaktır. Ancak, duvarlarla karşılaştırıldığında binalara daha az hasar verecektir. Örneğin, 5. seviye bir duvar yıkıcı bir binaya yalnızca 46 hasar verecektir, ancak bir duvara vereceği hasar ise 1840’dır.

Duvar yıkıcılar klan kalesine gönderildiklerinde, saldırı birimlerine kendilerini patlatarak hasar vereceklerdir, bu da savunma amacına hizmet etmeyen bir biçim oluşturacaktır. Kalabalık gruplar halinde olurlarsa da birçok duvarı yıkacaklar, ancak bir havan topu güllesine yakalanırlarsa aynı anda öleceklerdir. Öte yandan, düşük seviyeli oyuncular için duvar yıkıcılar klan kalelerinin içinde yararlı olabilirler. Eğer düşük seviyeli bir oyuncu, henüz duvar yıkıcı birimini açmamışsa, klan kalesi aracılığıyla, diğer klan üyelerince gönderilen duvar yıkıcı çok işe yarayabilir.

Tam olarak yükseltilmiş ordu kamplarında toplam olarak en fazla 120 adet duvar yıkıcıya sahip olabilirsiniz. Bu sayı, tam olarak yükseltilmiş klan kalenizde de 17 tanesini barındırırsanız 137’ye çıkabilir.

Not: Bu sayıda duvar yıkıcınızın olması işinize yaramayacağı gibi, tavsiye de edilmez. Yalnızca duvarları yıkabilirsiniz. Ancak diğer birimlere hasar veremezsiniz.

12 Mart 2013 güncellemesinden itibaren, duvar yıkıcılar ordu kampınızda 2 hanelik yer kaplar. Bu güncellemeden önce duvar yıkıcılar yalnızca 1 hanelik yer kaplıyordu. Balonlar “terfi etmiş” duvar yıkıcılardır.

Duvar yıkıcılar ölmüş inşaatçılara benzemektedir, çünkü ikisinin de benzer deri şapkaları vardır.

1.Seviye
[Resim: 1.png]

2.Seviye
[Resim: 2.png]

3.Seviye
[Resim: 3.png]

4.Seviye
[Resim: 4.png]

5.Seviye
[Resim: 5.png]

6.Seviye
[Resim: 6.png]

Kaynak : clashofclans.web.tr

Saygılarımla..
03-11-2014 19:30
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS