Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clash Of Clans Dondurma Büyüsü
Yazar Mesaj
farukmetin Çevrimdışı
Administrator
*******

Mesajlar: 608
Üyelik Tarihi: 17-10-2014
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 22
35 Mesajına, 37 Teşekkür edildi.

Seviye: 22
Yaşam Puanı: 312 / 539
Yetenek Puanı: 202 / 4,490
Deneyim: 57 / 100
Mesaj: #1
Information Clash Of Clans Dondurma Büyüsü
Merhaba Arkadaşlar ;

Ortalık kızıştığında soğukkanlılığını koru! Dondurma büyüsü, dondurucu bir saldırı yapar, düşmanın kara birliklerini geçici olarak durdurur ve kapladığı alandaki savunma binalarını etkisiz hale getirir.

[Resim: dondurma-buyusu-932x439.png]

Dondurma büyüsü, savunma birimlerini veya klan kalesinden çıkan birimleri belirli bir zaman için etkisiz kılmak amacıyla kullanılabilir. Büyünün etki süresi bitene kadar, büyü uygulanana birimler hareket edemez, hasar veremez. Büyünün etki alanı dışında kalan düşman birlikleri veya birimleri, büyünün dondurma etkisinden etkilenmezler. Büyü atıldıktan sonra o alandan geçseler bile, birlikler donmayacaktır.

Dondurma büyüsü, büyü fabrikasındaki güncel olarak etkin olan en son büyüdür. Azami seviyesinde, oyundaki en pahalı büyüdür.

Dondurma büyüsü hava birimlerini donduramaz.

Saldırı Stratejisi

Ortaya çıkmadan önce, gizli teslaları donduramaz. Bu büyü, sihirbaz kulelerine karşı kullanılıp, bu kulelerin verdiği yüksek alan hasarlarından barbarlarınızı veya okçularınızı koruyup onları yıkmanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda hava savunmalarına karşı, hava birimlerinizi daha yakına sokabilmek için kullanılabilirler. Bu, balon ordusu kullanırken çok etkili olacak bir yöntemdir.

Dondurma büyüsü, aynı zamanda X yaylarını ve cehennem kulelerini de dondurmak için kullanılabilir. Bu da, P.E.K.K.A.lar gibi güçlü birimlerinizi daha uzun süre yaşatacak bir stratejidir.

Cehennem kulesine karşı dondurma büyüsü kullanmak, iyileştirme büyüsü kullanıp birliklerinizi daha uzun süre hayatta tutmaya çalışmaktan daha etkili bir yöntem olacaktır. Çünkü iyileştirme büyüsü, cehennem kulelerine karşı işe yaramamaktadır. Ancak, dondurma büyüsünün etkisi bitince cehennem kulesinin yüksek hasarı birliklerinizi yok etmeye devam edecektir, başlangıçtaki hasarına geri dönecektir ve ısınmaya ihtiyacı olacaktır.

Klan kalesinden çıkacak P.E.K.K.A veya sihirbazlar gibi güçlü birimleri de dondurarak, saldırınıza büyük bir balta vurmadan onları yok edebilirsiniz. Ancak, daha zayıf birimler için yıldırım büyüsü daha uygun (ucuz) bir çözüm olacaktır.

Ağır birimlerinizin çoğu yıkıldığında, daha güçsüz olan birimlerinizi korumak ve kalan binaları yıkmak için dondurma büyüsünü kullanabilirsiniz. Bu sayede, birlikleriniz hayatta kalma şansı yakalayacak ve dondurduğunuz birimler tekrar aktive olmadan onları yıkma şansları olacaktır.

Diğer

17 Temmuz 2013 güncellemesinde eklenmiştir, “dondurma büyüsü & Japon” güncellemesi.

“Kriyojenik”, soğuk iklimlere verilen isimdir. Kullanıldığında çimenler buz rengine dönüşecektir, binalar ve savunma birimlerinin üzerinde açık mavi bir renk belirecek ve buzdan yapılmış bir görüntüleri olacaktır, ancak doku sabit kalacaktır. Tüm birlikler ve büyüler arasında, Dondurma büyüsü aynı laboratuar seviyesinde 4 seviye birden yükseltilebilen tek birimdir. (diğer tüm birlik veya büyülerin aynı laboratuar seviyesinde en fazla 2 kez yükseltilmesi mümkündür).

Kaynak : clashofclans.web.tr

Saygılarımla..
02-11-2014 12:30
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS