Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clash Of Clans Atlama Büyüsü
Yazar Mesaj
farukmetin Çevrimdışı
Administrator
*******

Mesajlar: 608
Üyelik Tarihi: 17-10-2014
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 22
35 Mesajına, 37 Teşekkür edildi.

Seviye: 22
Yaşam Puanı: 307 / 539
Yetenek Puanı: 202 / 4,611
Deneyim: 57 / 100
Mesaj: #1
Information Clash Of Clans Atlama Büyüsü
Merhaba Arkadaşlar ;

Duvarlar seni yavaşlatıyor mu? Kestirmeden gitmeyi dene! Duvarların üzerinden geçen bir yol açmak için bu büyüyü düşman duvarlarının yakınında yap. Birliklerin, sanki orada duvar yokmuş gibi büyüden etkilenen duvar parçalarının üzerinden atlar.

[Resim: atlama-buyusu-932x439.png]

seviye atlama büyüsü, birliklerin ve kahramanların duvarların üzerinden atlamasını sağlar. Büyüyü yükseltmek, büyünün savaş alanında kaldığı süreyi uzatır. (3. seviye atlama büyüsü, 1. seviye atlama büyüsünün iki katı kadar savaş alanında kalmaktadır).

Saldırı Stratejisi

Atlama büyüsünü her zaman duvarların yakınlarında kullandığınızdan emin olun! Eğer büyüyü yanlışlıkla başka bir yerde kullanırsanız bir etkisi olmayacaktır, sadece zamanınızı ve iksirinizi boşa harcamış olacaksınız.

Büyü, iki veya üç katlı duvarlarda daha etkilidir; öteki türlü büyüyü tam kapasitesiyle kullanmış sayılmazsınız. Eğer aynı alana birden fazla atlama büyüsü atarsanız, büyünün etkisinde herhangi bir değişiklik olmaz. Bu yüzden onları aynı alanda kullanmamaya dikkat edin. Özellikle duvar yıkıcılarla, atlama büyüleri faydalı olacaktır. Bu da birliklerinizi yeterince içeri sokmanızda faydalı olacaktır. Ayrıca önemli savunma birimlerini (havan topları, X yayları) çabucak etkisiz hale getirmek için atlama büyüleri kullanılıp birliklerin direkt olarak bu savunmalara saldırmaları sağlanabilir.

Diğer

Atlama büyüsü için duvarların seviyeleri bir şey ifade etmez; Birlikler her seviye duvarların üzerinden atlayabilirler. Hava üniteleri üzerinde etkileri yoktur, zaten uçtukları için duvarlarla işleri yoktur. Bu yaban domuzu binicileri için veya duvar yıkıcılar için de böyledir.

Atlama büyüsünün etrafında çıkan kanatlar, bu büyünün etkisi altındaki birimleri sembolize etmektedir. Öfke büyüsüyle aynı alana sahiptir. Büyü, daha güçlü bir duvar yıkıcı gibi düşünülebilir. (fakat kısa süreli ve daha pahalıdır).

17 Temmuz 2013 güncellemesinde atlama büyüsü değiştirilmiştir. Güncellemeden önce, 1. seviye atlama büyüsü yalnızca 4 veya daha az yer kaplayan birimleri etkilemekteydi (barbarlar, okçular, goblinler, sihirbazlar). 17 Temmuz 2013 tarihinde, tüm birlikler 1. seviye atlama büyüsü sayesinde duvarların üzerinden atlayabiliyorlar ve 2. seviye atlama büyüsü, büyünün etki süresini uzatmaktadır.

3 Temmuz güncellemesinde olduğu gibi, atlama özelliği daha iyi bir savaş akışı sağlar. Eğer birlikler daha iyi bir yol olduğunu hissederlerse, atlama büyüsünün etrafından yürüyeceklerdir,bu yüzden halen daha kolay bir yola yakınlarsa, o yolu seçeceklerdir. Yani eski güncellemeye göre atlama büyüsü, duvarların üzerinden atlanabilir bir alanı ifade ederken; yeni atlama büyüsü atlanabilecek duvarları belirler.

Çıktığı ilk gün, atlama büyüsü daha hassas bir hal alabilmesi için güçleri azaltıldı.

Atlama büyüsü 6. seviye bir laboratuarda 2. seviyeye yükseltilebilmesine rağmen, yalnızca açılmış birimler laboratuar ara yüzünde belirecektir. Atlama büyüsü, büyü fabrikanızı 4. seviyeye yükseltmeden, laboratuarınızın ara yüzünde belirmeyecektir. Bu da 9. seviye bir köy binanızın olmasını gerektirmektedir.

Kaynak : clashofclans.web.tr

Saygılarımla..
(Bu Mesaj 02-11-2014 12:27 değiştirilmiştir. Değiştiren : farukmetin.)
02-11-2014 12:27
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS