Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugünün ve Geleceğin Yükselen Mesleği: Java ile Taşınabilir Cihaz Programları Gelişti
Yazar Mesaj
DenizTendik Çevrimdışı
Junior Member
**

Mesajlar: 18
Üyelik Tarihi: 20-04-2016
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 2
Yaşam Puanı: 1 / 49
Yetenek Puanı: 6 / 194
Deneyim: 97 / 100
Mesaj: #1
Bugünün ve Geleceğin Yükselen Mesleği: Java ile Taşınabilir Cihaz Programları Gelişti
Bugünün ve Geleceğin Yükselen Mesleği: Java ile Taşınabilir Cihaz Programları Geliştirme

Akıllı telefon, saat, tablet gibi teknolojilerin gelişimi “mobil uygulamalar” adında yeni bir yazılım alanı oluşturmuştur. Klasik desktop program geliştirme süreçlerinden değişik olan aşamalar
barındıran mobil uygulamalar için en büyük sorun, alanında uzman mobil programcı yokluğudur.

Java ile Akıllı Telefon Yazılımları Yaratma

Bilginin artarak glonalleştiği bir çağda yaşıyoruz. Hızla transfer edilebilen ve mobil hale gelebilen datalar aynı zamanda farklı şekillerde karşımıza çıkmakta. Bir şirketin resmi internet adresi sabit diyebileceğimiz datalarını paylaşabilirken mobil yazılımları sayesinde ilgili kitlesini harekete geçirici, satın almayı teşvik edici bilgilerini mobil uygulamalar ile kullanıma sunuyor.
Mobil teknolojilerinin gündelik hayata hızla ve etkileyici bir biçimde tesir etmesi ve gündelik yaşamın bir unsuru haline gelmesi, bu sahasının hızla gelişmesini de berabderinde getiriyor ve ilgiyi de devamlı kılıyor.
Mobil Uygulama Dünyası

Dönemimizin sürekli gelişen, değişken taşınabilir cihaz dünyasında akıllı telefonlar, tablet, akıllı saat ve birçok yeni teknoloji ile aplikasyon geliştirme konusunda uzman yazılımcı ihtiyacı da gelişen sektör ile eş zamanlı olarak artmakta. Android ve IOS işletim sistemi kullanan teknolojilerin ve bunların kullanıcılarının sayısındaki yükseliş dikkate değer.
Telefon uygulamaları teknoloji dünyasında pek çok kuralın yeniden yazılmasına neden oldu. Akıllı cihaz ve tablet kullanımı hem günlük hayatta hem de iş hayatında çok yüksek oranlara çıktı.
Gitgide yükselen Mobil yazılımları dünyasında %81’lik pazar payı ile Android işletim sistemi en yüksek kullanım orana sahip.
Java ile Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimleri
Telefon uygulamaları geliştirme profesyoneli olmak için iyi bir eğitim süreci almak gerekmekte. Bunun için programlama dünyasına ilgi duymak, mobil uygulamaları geliştirmek için hevesli olmak oldukça önemlidir.
Veri Akademi’nin düzenlemiş olduğu; Java Kurs günümüzün ve geleceğin mesleği olan Taşınabilir yazılımları geliştiriciler yetiştirmektedir.
iOS iPhone Uygulama Gelişirme Eğitimi amacı, değişime ayak uydurmak isteyen ve mobil uygulamalar geliştirmek isteyen kişilerin uzman mobil yazılımcı olarak sektöre kazandırmaktır.
Siz de IOS, Android, Windows ve diğer uygulamaları geliştirmek, çağımızın en önemli mesleklerinden birini icra etmek istiyorsanız Kaynaktan ile iletişime geçebilir ve özgün eğitimler ile kısa sürede hayalinizdeki mesleğe sahip olabilirsiniz.
03-06-2016 18:12
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS