Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bayan estetik cerrah neden tercih edilir?
Yazar Mesaj
seo1234seo Çevrimiçi
Posting Freak
*****

Mesajlar: 2,664
Üyelik Tarihi: 14-05-2015
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 41
Yaşam Puanı: 1,004 / 1,004
Yetenek Puanı: 888 / 6,963
Deneyim: 19 / 100
Mesaj: #1
Bayan estetik cerrah neden tercih edilir?
[Resim: nMyNQ0.png]

Bayanların özel istek ve inançları sebebiyle daha çok bayana estetik cerrah tercih ettiğini söyleyebiliriz. Bunun yanında bayanların kendilerini daha çok anlayabildiği için yine kadın estetik cerrahlar tercih ettiği de bir gerçektir.

Türkiye’de plastik cerrahinin fazlaca geliştiğini belirten uzmanlar bunun nedenleri arasında ülkemizdeki cerrahların Avrupa’daki birçok yeniliği yakından takip etmesi ve bilimsel çalışmalara ağırlık verdiği belirtiliyor. Bunun yanında yabancı hastalar da Türk plastik cerrahlarını tercih etmeye devam etmektedir.

Bayan estetik cerrah neden tercih edilir konusunda ise birbirinden güzel örnekler veriliyor. Kadın estetik cerrahlarının erkeklere göre daha çok duygularını kullandıkları ve kadın hastaların da çok rahat bir şekilde strese girmeden bayan estetik cerrahlarını tercih ettiği belirtilmektedir. Aslında bu durum sadece ülkemizde geçerli değildir. Tüm dünyada da kadın cerrahlar daha çok tercih edilmektedir.

Kadın hastalar, kadın cerrahlara karşı görüşmelerini sürdürürken kolaylıkla empati yapabildiklerini ve kendilerini bir kadın cerrahın yanında çok daha rahat hissettikleri belirtilmiştir. Ayrıca erkek hastaların da bu konuda kadın plastik cerrah tercih ettiğini söyleyebiliriz. Uzman araştırmacıların tıp dalında bayan estetik cerrahlarından övgüyle bahsetmesinin nedeni de budur.

Bayan estetik cerrah neden tercih edilir konusunda ayrıca bayan cerrahların olaya duygusal yönden yaklaşması sayesinde çok daha başarılı olabildiği de belirtiliyor. Hastalarına karşı adeta bir psikolojik yaklaşımda bulunabilen bayan estetik cerrahlar çok daha fazla güven aşıladığı için hem kadın hem de erkek hastalar tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Plastik cerrahi konusunda erkek mi yoksa bayan plastik cerrahi mi gibi bir soruya da bu açıklamalardan sonra rahatlıkla kadın estetik cerrah yanıtı verilebilmektedir.

Hepimizin bildiği üzere kadınların duygusal açıdan çok daha olumlu davranışlar sergilediği bir gerçek. Bu durum aynı zamanda estetik cerrahi operasyonlarına da yansıtıldığı için, ortaya çıkan sonuçlar daha güzel olabiliyor. Bayan plastik cerrah neden tercih edilir sorusuna verilen cevaplar bu şekildedir ve yapılan araştırmalarla da desteklenmektedir. Sizler de kadın ya da erkek hasta fark etmeksizin, bayan estetik cerrahları tercih ederek bu şekilde başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Web Sitemiz: http://www.belmasahin.com/
31-03-2016 22:08
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
mhmt00 Çevrimdışı
Junior Member
**

Mesajlar: 1
Üyelik Tarihi: 20-04-2016
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 1
Yaşam Puanı: 0 / 0
Yetenek Puanı: 0 / 0
Deneyim: 0 / 100
Mesaj: #2
RE: Bayan estetik cerrah neden tercih edilir?
<a href="http://estetikdoktorum.com/nevus-ben-aldirma.html"> Ben Aldırma </a>
Ben yani nevuslar cerrahi olarak alınabileceği gibi lazer ile de tedavi edilebilmektedir. Lazer ile alınacak benler iyi huylu olmalıdır. Epidermal ve dermal nevuslar (benler) lazer ile tedavi edilebilirken, çok derin kökü olan lezyonlar ve deri kanserleri ise cerrahi olarak çıkartılmalıdır. İyi huylu benler, deriden kabarık ya da deri seviyesinde olan benler, Er Yag lazer ile tek seferde iz bırakmadan tedavi edilebilmektedir.
20-04-2016 13:46
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS