Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Büyüsü Nedir ?
Yazar Mesaj
SeOptimizasyon Çevrimdışı
Senior Member
****

Mesajlar: 524
Üyelik Tarihi: 15-09-2015
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 21
Yaşam Puanı: 377 / 502
Yetenek Puanı: 174 / 2,822
Deneyim: 10 / 100
Mesaj: #1
Aşk Büyüsü Nedir ?
Genel olarak tek taraflı aşk meselesi yaşayan büyük bir sevgi boşluğu hisseden kişilerin karşı cinsi etkilemek ve yine onların aşkını kazanmak için müracaat ettikleri en tesirli büyü çeşitlerindendir. Aşk büyüleri çok çeşitli malzemeler kullanılarak usta bir medyum tarafından belli gün ve saatlerde kişiye özel olarak hazırlanan bir vefktir. Genel olarak aşk büyüleri diğer ismiyle bağlama büyüsü karşı cinse karşı yeniden sevgi kazanmak için yaptırılır.

Peki Aşk Büyüsüne Kişiler Hangi Vaziyetlerde İhtiyaç Duyarlar?

Evli çiflerin genel olarak bir müddet sonra yaşadığı sıkıntıların başında iki taraftan birisinin eşine olan aşkının bağlılığının giderek azalarak yok olmasından kaynaklanır. Bu sebep bazen kendi kendine bazen ise bir başkası tafaından evli çifti ayırmak kasıtı ile kötü kişilerin yaptırdıkları ayırma büyüleri nedeniyle oluşabilir. Burada şayet kişi eşine aşk büyüsü yaptıracak ise evvela bu evli çiftin üzerinde rastgele bir ayırma büyüsü olup olmadığı aşk büyüsünün öncesinde alakalı medyum tarafından yapılarak var ise bu büyünün çözülmesi gerekmektedir. Böyle bir vaziyet yok ise medyum direk olarak aşk büyüsünü hazırlayabilir.

Büyüler, yapılışları değişik olsa da aynı emeli kapsadıkları için izlediğiniz yollar, size o büyüyü yapmanıza yardımcı olan kişiler tarafından farklık gösterebilir. Bunun nedeni herkesin farklı çalışma metotları olmasıdır. Son zamanlarda bir hayli medyum mevcuttur. Medyumların aralarında kullandığı en tesirli aşk büyüsü metodu canbar büyüsüdür. Bu büyü sayesinde günümüz toplumunda yaşayan bir hayli insan, hiç anlamadıkları nedenlerden dolayı birbirlerine sımsıkı bağlanmışlardır. Aşk büyüsü nasıl yapılır , bir blogda, veyahut bir resmi olmayan yayın uzvunda görebileceğiniz, görseniz bile uygulayabileceğiniz bir şey değildir.

Büyünün gerçekleşmesi için en ehemmiyetli etken, kalbinizde büyük bir inanç beslemenizden geçer. Bu istem probleminde, diğer insanların erişemediği bir hayli noktaya erişmek veyahut insanların göremediği bir hayli şeyi görmek de olasıdır. Başka bir deyişle yapacağınız büyü, tamamiyle inançlarınız ve isteğiniz doğrultusunda gerçekleşir. Aşk büyüsü yaparken ansızın fazla noktaya temas etmeyiniz. Başka bir deyişle biri aşk büyüsü tarifi paylaşıyor ise, doğru olup olmadığını sorguladığınız anda emelinize erişemeyebilirsiniz. Aşk büyüsü tarifi göreceli bir kavram değildir. Bunun için birkaç ağızdan dinleyip, hepsini harmanlamaya çalışıp, doğaçlama bir işlem yapmak hiç de sıhhatli bir metot değildir. İnsanların bir aşk büyüsü beklentisi içine girdiğinde ek olarak aradığı kelime 'en tesirli aşk büyüsü' şeklindedir. Bu da kendini medyum, kahin duyuru eden lakin bu işi yalnızca parasal olaylarla sınırlayan insanlar sayesinde şuur altına yerleşmiş kelimelerdir. Aşk büyüsünün en tesirli ya da daha az tesirli olanı yoktur. Büyülerin dereceleri kişilerin inançlarına bağlıdır. Aynı kişiye aşk büyüsü yaptıran iki farklı kişi aynı neticeye erişemeyebilir.
www.askbuyusu.biz
25-09-2015 02:37
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS