Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
araç içi kamera
Yazar Mesaj
ahmetcamli Çevrimdışı
Senior Member
****

Mesajlar: 312
Üyelik Tarihi: 30-01-2015
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 16
Yaşam Puanı: 128 / 387
Yetenek Puanı: 104 / 2,902
Deneyim: 51 / 100
Mesaj: #1
araç içi kamera
Teknolojinin artık hızla ilerleyeme başlaması ile birlikte artık firmalar, sahada görev yapan elemanlarını, araçlardaki değerli yüklerini online olarak tahmin ettiklerinden de ekonomik bir şekilde takip edebiliyorlar. Araçların iş sırasında nerelerde olduğu, hangi noktalara gittiği konusunda bilgi sahibi olmak küçük ya da büyük olması fark etmez her işletme için oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü bu tarz firmaların dışarıda bulunan elemanlarının hepsinin nerede olduğu ve o an ne yaptığını incelemek, yüksek performans elde etmek açısından büyük bir öneme sahiptir. Geçmiş dönemlerde patronlar, çalışanlarının sahada denetlenmesini istedikleri zaman bunu sürekli olarak telefon aracılığı ile takip etmeye çalışırdı. Fakat bu durum çoğu zaman istenmeyen şeylerin ortaya çıkmasına neden olurdu.

http://www.izmobil.com/

İzmobil olarak bizler ise oluşabilecek tüm sorunların önüne geçmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Var olan yüksek teknolojiyi kullanarak şirketlerin sahada görev yapan filolarını denetlemeleri, elemanlarının saha içerisinde nerede olduklarını, eğer varsa filolardaki değerli yüklerini yalnızca çalışanlarına emanet etmiyor, bununla birlikte internet üzerinden filolarını oldukça kolay bir şekilde denetliyorlar. Şirketlerin bu konuda yaşamış oldukları en büyük sorunların başında, mobil takip sisteminin çok pahalı olması geliyor. Dolayısıyla küçük şirketler bir de bunun için ekstra masraf ödemek istemiyor, büyük şirketler de daha uygun fiyatlı takip sistemleri aramak adına vakitlerini boş yere harcıyor ve aslında bu esnada tahmin ettiklerinden de fazla tutarı harcamış oluyor.Halbuki böylesi bir durumun önüne geçmek adına yapmaları gereken şey oldukça basit. Şirketler, elemanları gerekse ürünleri ile alakalı saha performanslarını çok daha yüksek bir düzeye ulaştırmak istedikleri zaman bunun için yapmaları gereken tek şey, İzmobil’i tercih etmek. Konusunda uzman olan sistemimiz sayesinde sizler bir taraftan çok uygun fiyatlara arzu ettiğiniz takip sistemine erişebilecekken diğer bir taraftan da firmanız ile alakalı istediğiniz her türlü bilgiye kolaylıkla sahip olabileceksiniz. Sistemimizin en önemli yanlarının başında, kullanımının oldukça kolay olması geliyor. Bu sayede daha öncesinde belirlemiş olduğunuz yol güzergahlarında filolarınızın geçiş dönemlerini izlerken, eğer ki burada herhangi bir güzergah ihlali oluşuyorsa, bunları sistemden çıkacak raporlar ile rahatlıkla öğrenebileceksiniz.

araç takip

Oluşacak ihlaller, dakikasına kadar kayıt altına alınacağı için gerek o an gerekse ilerleyen dönemlerde filodaki araçların güzergah bilgilerini alabilirsiniz. Sistemimizin filolar için sağlamış olduğu en büyük avantajlardan bir diğeri ise kaza olasılığını azaltmasıdır. Sürüş takibi yapılabilen İzmobil ile birlikte artık filoların içerisindeki kişiler, gerek güzergah üzerinde gidişlerde gerekse saha işlemleri esnasında normalde olandan çok daha hızlı ve kaliteli bir şekilde gerekli olan işlemlerin hepsinin tamamlayabilecekler. Birçok farklı takip sisteminin en büyük dezavantajlarının başında, raporları en fazla haftalık olarak vermeleri geliyor.Birçok şirketin ihtiyaç duyduğu şey ise özellikle de yılsonlarında filolarının güzergahlarına ait raporlardır. Çünkü bu raporlar ile birlikte aslında yapılan çalışmaların sonuçları oranlanabilir ve şirket için faaliyetler çok daha iyi bir şekilde ortaya koyulur. İzmobil, sizlere bu imkanı sunmakta ve geçmişe dönelik raporları size sunmaktadır. Sizler de böylece bu raporları ister yazılı olarak alabilir isterseniz arşivleyerek ilerleyen dönemlerde tekrardan kullanabilirsiniz. Daha öncesinde şirketlerin bu ihtiyaçlarını gidermek adına çok yüksek meblağlarda ödemeler yapması gerekirdi. Ancak İzmobil sayesinde bu durum da ortadan kalkmış oluyor. Artık İzmobil ile birlikte daha öncesinde olmadığı kadar uygun fiyatlara filonuzun çok daha verimli bir şekilde araçlarını kullanmalarını sağlayabilecek ve işletmenizin giderlerini düşündüğünüzden kolay bit şekilde azaltmanın en etkili yollarından bir tanesine sahip olacaksınız.
19-05-2015 20:07
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
murseling Çevrimdışı
Junior Member
**

Mesajlar: 1
Üyelik Tarihi: 12-01-2016
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 1
Yaşam Puanı: 0 / 0
Yetenek Puanı: 0 / 0
Deneyim: 0 / 100
Mesaj: #2
RE: araç içi kamera
Araç takibini Filotürk ile yapmak size çok daha fazla şey kazandıracaktır, tanınmamış firmalardan bu hizmeti almayıp daha güvenli ve kaliteli araç izlemeleri yapabilirsiniz. Araç takip bilgileri ve fırsatları hakkında ise http://www.filoturk.com.tr yi her zaman ziyaret edebilirsiniz Smile
(Bu Mesaj 12-01-2016 12:55 değiştirilmiştir. Değiştiren : murseling.)
12-01-2016 12:54
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
kuul Çevrimdışı
Junior Member
**

Mesajlar: 1
Üyelik Tarihi: 30-09-2016
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 1
Yaşam Puanı: 0 / 0
Yetenek Puanı: 0 / 0
Deneyim: 0 / 100
Mesaj: #3
RE: araç içi kamera
Aromil araç takip sistemi ve filo yönetimi kullandığınızda 30 yıl geriye dönük online raporlama ve hareket bilgisi alabilirsiniz. İstendiğinde 30 yıl geriye dönük seçilen tarihte harita üzerinden online hareketli animasyonu görebilirsiniz.
30-09-2016 16:14
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS