Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alo Dedektif
Yazar Mesaj
mesut78 Çevrimdışı
Senior Member
****

Mesajlar: 360
Üyelik Tarihi: 21-06-2016
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 17
Yaşam Puanı: 354 / 417
Yetenek Puanı: 120 / 1,421
Deneyim: 70 / 100
Mesaj: #1
Alo Dedektif
Eş Takibinde Özel Dedektiflik Büromuzun Çalışma Yöntemleri
Eş Takibi, özel dedektif hizmetleri profesyonel çalışmaları, organize ekip olmayı ve planlı hareket etmeyi gerektiren uygulama repertuvarı geniş bir sektördür. 90. yılların başında ordudan görevini başarı ile tamamlayarak, yılların tecrübe,deneyim ve birikimini özel dedektifliğe sunan büyüklerimizden aldığımız bayrağı profesyonelce taşıyan dedektiflerimiz bir asker ahlakı ile çalışmaktadır.
Eş Takibi hizmetine başlamadan önce, mağduriyeti ve şikayeti bulunan eşin sorununu öncelikle çok iyi inceleyip analiz ederek, ortadaki bu probleme çözüm bulunabilir mi sorusunun yanıtını bulmaya çalışan özel dedektiflerimiz, uygun görüldüğü durumlar çerçevesinde anlaşma yaparak harekete geçmektedir. Uygun görülüp görülmemesi, şikayetin ne bazlı olduğu ile birebir alakalıdır. Yani eş takibi için başvuran kişi sadece kuşku ve birtakım kıskançlık gibi duygular çerçevesinde bizlere başvuruyor ise kendisiyle çalışma yapılmamaktadır. Çünkü bu bahsi geçen durum, eş takibi hizmeti sonucunda eğer ortada bir aldatma söz konusu ise, başvuran kişinin halini ve tavrını bilemeyeceğimizden çeşitli sıkıntılı durumlar içerisine girilmek riskini büromuzun almamasını iktiza etmekte olduğunu farz etmekteyiz.
Eş Takibi hizmetinde teknolojinin sunduğu her şeyden faydalanılmak da ve profesyonel ekipmanlar ile teknik takip uygulanmaktadır. Takip edilecek şahsın farklı zaman dilimlerindeki hal ve hareketlerini, görüştüğü şahısları, durduğu mekanları, uğradığı lokasyonları kontrol ederek, derin kapsamlı bir araştırma çalışması yapılmaktadır. Çalışma yapılan dosyadaki hedef şahıs sanal takip, teknik takip ve fiziki takip uygulanarak elde edilen her belge mahkemede delil niteliği taşıyacak şekilde müşterimize teslim edilir. Bu çalışmaların asıl hedefi delil ve bulguları somutlaştırmak olup, kişilerin mağduriyetlerini hukuksal açıdan çözüm yoluna gidilmesi şeklinde menfaatlerini düşünülmektedir. Ortada aile ve eş birlikteliğini bozacak bütün haller detaylı bir şekilde tespit edilerek, elle tutulur verilere dönüştürülür. Bu veriler siz müşterilerimizi kesin tatmin edeceğini bilmenizi isteriz. Yaptığımız çalışmalarda etik kurallarını dikkate alarak hareket etmekte olan özel dedektiflerimiz, objektif ve doğru bilgilendirme anlamında bir bakış açısıyla çalışmalarını yürüterek müşteriyi haberdar etmektedirler. Bunun dışında zaten günün her saati bizleri arayabilir, aklınıza takılan her türlü soruları ve sorunları anlatabilir, gereken bilgiyi edinebilirsiniz.
15-07-2016 16:14
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS