Arkadaşlık Sitesi
Facebook

Cevapla 
 
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13. Franhising ve Markalı Bayilik Fuarı
Yazar Mesaj
seo1234seo Çevrimdışı
Posting Freak
*****

Mesajlar: 2,633
Üyelik Tarihi: 14-05-2015
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 Mesajına, 0 Teşekkür edildi.

Seviye: 41
Yaşam Puanı: 1,000 / 1,000
Yetenek Puanı: 877 / 6,608
Deneyim: 1 / 100
Mesaj: #1
13. Franhising ve Markalı Bayilik Fuarı
[Resim: VLEzDy.jpg]
[Resim: aDXNaO.jpg]

Hızla büyüyen,Franhising veren Markalar artık kabına sığmıyor…

MedyaFors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek 13. Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 15–18 Ekim 2015 tarihleri arasında, CNR Fuar Merkezi 5-6-7’nci hall’lerde gerçekleştirilecek.
Kendi eko sistemini yaratan Franchising sektöründe, bu yıl da önemli bir büyüme yaşanacağını belirten Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu, ‘’2015’te 22.000 m2 alanda 400 markanın katılımı ile gerçekleşmesini beklediğimiz fuar franchise sektörünün her geçen yıl ne kadar geliştiğinin göstergesi. Hızını arttıran markalar 2015’te de dur demeyecek’’ dedi.

2015 Avrupa Franchise Federasyonu Toplantısı Türkiye’de…

Avrupa Franchise Federasyonu’nun *(EFF) her yıl düzenlenen Yönetim Kurulu Toplantısı, 15–16 Ekim tarihlerinde fuar ile eş zamanlı olarak Avrupa derneklerine üye markaların katılacağı Franchising Deneyim paylaşım günü UFRAD ve MEDYAFORS ev sahipliğinde gerçekleşecektir.
Dört gün sürecek fuarda gerçekleştirilecek UFRAD Seminerleri, hem girişimcilere hem markalara yol gösterici rol oynayacak. Franchising alanında farkındalık yaratacak seminerler ekonomistler, hukukçular, franchise uzmanları ve üniversite eğitmenleri tarafından verilecektir. Ayrıca fuar alanına kurulacak workshop alanına konuk olacak tanınmış yüzler hem temsil ettiği markayı anlatacak hem de misafirlere keyifli zaman yaşatacaklar.

*EFF Hakkında:1972 yılında kurulan EFF’nin amacı Avrupa Franchise dernekleri ni tek bir çatı altında toplamak olup dernek,dünya franchising sektöründeaktif ve küreselbir role sahiptir.Temelgörevlerindenbiri Avrupa Birliği tarafından hazırlanan franchise sektörünüilgilendirenkonulardagerekliçalışmalarıyapıpAB’yeraporsunmak ve sisteminzarargörmemesi, ilerlemesi ve gelişmesiiçinçalışmaktır.EFF, "Dürüst Franchise İlkeleri" ile uygulamaya belli standartlar getirmiş ve üyelerinin uymasını zorunlu tutmuştur. EFF üyeleri, Avrupa Birliğiüyesiveya AB üyesiolmayaadayolanulusal franchise derneklerindenoluşmaktadır.Derneğin 22 üye Ülkesibulunmaktadır.http://www.eff-franchise.com/

Detaylı Bilgi için: Pınar Erdağ / perdag@medyafors.com

[Resim: zVnp1D.jpg]

T: 212 346 26 26, http://www.bayimolurmusun.com.tr

info@bayimolurmusun.com
14-08-2015 11:55
Tüm Mesajlarını Bul Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »
Cevapla 


Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

adsense, adwords, internetten para kazanma, google optimizasyon, pagerank, dmoz, yandex, dizin ekle, facebook, youtube, para kazanma, alışveriş, teknoloji haberleri, son dakika, haber
İletişim | Forum Adsense | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafif Sürüm | RSS